اخبار کوتاه

آزادی ۱۷ زندانی بمناسبت میلاد حضرت امیرالمومنین علیه السلام و روز پدر

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، یک خیر قمی با واریز مبلغ ۲میلیارد ریال زمینه آزادی ۱۷ زندانی جرائم غیر عمد را در آستانه میلاد حضرت امیرالمومنین علیه السلام و روز مرد را فراهم نمود.

مرادی پور مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت: خیر قمی که نخواستند اسمی از ایشان برده شود اظهار داشتند که تصمیم دارند بمناسبت میلاد حضرت علی علیه السلام و روز پدر با پرداخت مبلغ ۲ میلیارد ریال تعدادی زندانی را به کانون خانواده های خویش برگردانند. در این راستا اقدامات اولیه در شناسایی زندانیان جرائم غیر عمد واجد شرایط انجام گردید و با تایید خیر محترم زمینه آزادی ۱۷ زندانی مرد که بدهی آنها رقمی بالغ بر ۴ میلیارد و سیصد میلیون ریال بود فراهم شد.

وی همچنین ادامه داد شکات پرونده های فوق به ستاد دیه دعوت شدند که با همکاری ایشان رقمی بالغ بر ۱میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تخفیف دادند و خانواده این مددجویان نیز رقمی بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال نیز فراهم نمودند.

مرادی پور در پایان ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام خداپسندانه ابراز امیدواری کرد با کمک خیرین استان در آستانه عید نوروز زمینه آزادی تعداد بیشتری از زندانیان جرائم غیر عمد فراهم گردد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*