اخبار کوتاه

اعلام همکاری شهرک های صنعتی استان قم با ستاد دیه در راستای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، اعضا برگزار کننده جشن گلریزان ستاد دیه با مدیریت محترم شهرک های صنعتی استان قم دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار صفایی معاون سلامت اداره کل زندانها ضمن تبریک انتصاب شایسته آقای شعاعی به مدیریت شهرک های صنعتی استان، شرحی از روند کار ستاد دیه و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ارائه و افزود آزادی زندانیان و خوشحال نمودن دل نا امیدانی که بیگناه روانه زندان شده اند اجریست که قطعاً نزد خداوند متعال ماجور خواهد بود.

وی در ادامه افزود پیشنهاد میکنیم با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم، این اقدام خیر در بین شهرک های صنعتی مطرح گردد تا اگر واحدی قصد شرکت در این امر خیر را دارد کمکهای خود را به ستاد دیه اهدا نماید.

در ادامه شعاعی مدیر شهرک های صنعتی استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضاء ستاد دیه افزود: در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ واحد صنفی در شهرک های استان مشغول به فعالیت هستند که انشااله از این  واحدها دعوت بعمل خواهد شد تا در صورت تمایل در این امر خداپسندانه شرکت نمایند.

وی همچنین افزود تلاش میکنیم با کمک هیئت های مدیره کمک این واحدها را هر چه سریعتر جمع آوری نماییم تا انشااله در آستانه ماه مبارک رمضان تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد را آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگردانیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*