اخبار کوتاه

اولین جلسه هیئت امنا ستاد دیه استان قم با حضور حجت الاسلام و المسلمین مظفری رییس کل دادگستری استان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، اولین جلسه هیئت امنا این ستاد با حضور حجت الاسلام و المسلمین مظفری رییس کل دادگستری استان و رییس هیئت امنا ستاد دیه برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام و المسلمین تهامی مدیر کل زندانها و نائب رییس هیئت امنا گزارشی از اقدامات صورت پذیرفته طی سه سال گذشته در ستاد دیه از جمله برگزاری جشن گلریزان، کمکهای خیرین و تعداد زندانیان آزاد شده را قرائت نمود و ابراز امیدواری کرد در آینده با تلاشهای ستاد و رهنمودهای رییس کل دادگستری زمینه آزادی تعداد بیشتری از زندانیان فراهم گردد.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای ستاد دیه جهت آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد افزود: کمک به زندانیان جرائم غیر عمد یکی از سنت های حسنه ای است که پایه گذار آن شهید لاجوردی بود و خیرین رکن اساسی در این زمینه را ایفا می کنند. ایشان در ادامه افزودند امیدواریم که با همت خیرین بزرگوار استان شاهد آزادی تعداد بیشتری از زندانیان نیازمند باشیم و از خداوند متعال برای خیرینی که در این راستا قدم برمیدارند آرزوی سلامتی مینمایم.

در ادامه ۱۸ پرونده از مددجویان مشمول کمک از ستاد دیه توسط مدیر نمایندگی قرائت و مصوبات این پرونده ها به امضا اعظاء این جلسه رسید.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*