اخبار کوتاه

بازدید بازرس مدیرعامل ستاد دیه کشور از بازداشتگاه قم

به گزارش روابط عمومی ستاددیه استان قم، علی شمس بازرس مدیرعامل ستاددیه کشور که با هدف بررسی اقدامات انجام شده توسط ستاد دیه استان قم و رسیدگی به مشکلات مددجویان جرایم غیر عمد، به این استان سفر کرده صبح امروز پس از حضور در دفتر مدیرکل زندانهای استان، با مدیر کل زندانها و مدیرعامل ستاد دیه دیدار و گفتگو کردند.

بازرس مدیرعامل ستاد دیه کشور همچنین به منظور تسریع در روند رسیدگی به پرونده های مددجویان جرایم غیرعمد، ضمن حضور در بازداشتگاه قم بصورت چهره به چهره با برخی از مددجویان دیدار کردند.

در این بازدید که با حضور رحیمی (مدیر آماررایانه ستاد دیه کشور) پیله وران (مدیرعامل ستاد دیه) و حسنی (رئیس بازداشتگاه قم) برگزار گردید شمس ضمن بررسی پرونده های جرایم غیر عمد از نزدیک در جریان مشکلات مددجویان بازداشتگاه قرار گرفته و گفتند : ستاد دیه تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات مطرح شده و تسریع در روند آزادی آنان انجام خواهد داد.

در پایان مدیرعامل ستاد دیه ضمن تقدیر از حضور بازرس مدیرعامل  و مدیر آمار رایانه ستاد دیه کشور در استان قم، ابراز امیدواری کردند با تلاش های اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره، زمینه آزادی مددجویان واجد شرایط فراهم گردد.

IMG_4132

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*