اخبار کوتاه

بازدید قائم مقام مدیر عامل ستاد دیه کشور از ستاد دیه استان قم

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، آقای مهربان قائم مقام مدیر عامل ستاد دیه کشور، خازنی بازرس ویژه مدیر عامل، کشانی معاون اجرایی ستاد دیه کشور و صدری مسئول امور مالی ستاد دیه کشور از محل اسکان و امکانات ستاد دیه استان قم بازدید نمودند.

در این دیدار مهربان قائم مقام مدیر عامل ستاد دیه کشور ضمن تقدیر از تلاشهای مدیر نمایندگی و کارکنان ستاد دیه در راستای آزادسازی زندانیان نیازمند ابراز امیدواری کرد این روند در استان ادامه یابد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین تهامی مدیر کل زندانها و نائب رییس هیئت امنا بهمراه بازرسین ستاد دیه کشور بخش هایی از زندان را بازدید نمودند.

سپس بازرسین ستاد در معیت مدیر کل زندانهای استان در محل مجتمع این زندان با زندانیان جرائم غیر عمد دیدار نمودند. در ابتدای این دیدار ابتدا حجت الاسلام و المسلمین تهامی از حضور بازرسان ستاد دیه تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت که ستاد دیه توسط شهید والامقام لاجوردی تاسیس گردید و با همت جناب آقای جولایی مدیر عامل ستاد دیه کشور تا کنون توانسته بیش از ۱۳۰ هزار زندانی را در کل کشور آزاد سازد.

در ادامه مهربان قائم مقام مدیر عامل ستاد دیه کشور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین تهامی و همکارانشان ابراز امیدواری کرد که همه زندانیانی که مجرم نیستند به آغوش خانواده بازگردند، همچنین ایشان به زندانیان توصیه کردند که از رحمت خداوند غافل نباشند و در برپایی نماز بکوشند، ایشان همچنین در ادامه ضمن توضیح در خصوص روند کار ستاد دیه با زندانیان جرائم غیر عمد بصورت چهره به چهره ملاقات نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*