اخبار کوتاه

بازدید مدیرعامل ستاد دیه استان و هیئت همراه از بازداشتگاه قم

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، پیله وران مدیرعامل ستاد دیه به همراه محمدی عضو هیئت امناء، سزاوار عضو هیئت مدیره، احمدی معاون مدیرکل زندانهای استان و  حسنی رئیس بازداشتگاه قم به مدت ۳ ساعت با مددجویان جرائم غیر عمد به صورت حضوری ملاقات نمودند.

در ابتدا حسنی رئیس بازداشتگاه قم ضمن خیر مقدم به مدیرعامل ستاد دیه و هیئت همراه، گزارشی از وضعیت محکومان جرائم غیر عمد بازداشتگاه ارائه نمودند.

سپس مدیرعامل ستاد دیه در جمع ۵۰ نفر از مددجویان جرائم غیر عمد به تشریح اهداف ستاد دیه پرداخته و فرمودند انشاء الله با کمک این ستاد و همت بلند شما بتوانیم زمینه آزادی همه مددجویان را در آستانه ماه مبارک رمضان فراهم نموده تا در کنار خانواده های خود از برکات این ماه پر خیر و برکت بهره مند شوید.

ایشان در ادامه اعلام داشتند این ستاد آمادگی دارد تا نسبت به حل مشکل شما عزیزان بصورت ریشه ای اقدامات لازم را بعمل آورد. بنظر ما هر مددجویی که بیش از یکماه در بازداشتگاه و یا سایر زندانهای استان بماند و واجد شرایط استفاده از تسهیلات قرض الحسنه ستاد دیه باشد و آزاد نشود، کوتاهی از طرف خود مددجو بوده است. ستاد دیه استان قم آمادگی کامل دارد تا زمینه آزادی مددجویان واجد شرایط از زندان را فراهم نماید که این امر مرهون زحمات هیئت مدیره و مدیرعامل محترم ستاد دیه کشور می باشد که با زحمات طاقت فرسا، بودجه و اعتبارات لازم را برای ستاد دیه استانها فراهم نموده اند.

در پایان مدیرعامل ستاد دیه بصورت چهره به چهره با تمام مددجویان ملاقات نموده و راهکارهای حل پرونده و راهنمایی های لازم را به ایشان ارائه نمودند.

IMG_1900 copy

IMG_1913

IMG_1911 copy

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*