اخبار کوتاه

استاندار قم: حمایت همه جانبه استانداری از برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، دومین نشست اعضاء برگزار کننده جشن گلریزان ستاد دیه استان قم در اتاق جلسات استانداری تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین تهامی نائب رییس هیئت امنا ستاد دیه استان قم ضمن تشکر از حضور اعضا این جلسه گزارش اقدامات صورت پذیرفته جهت برگزاری مراسم گلریزان قرائت نمود. تهامی در ادامه افزود: طی هفته گذشته نظرات مراجع محترم تقلید در خصوص کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری گردید، در آخرین نماز جمعه ماه مبارک شعبان نیز ضمن حضور ستاد دیه امام جمعه استان آیت اله سعیدی در خطبه های نماز جمعه مردم را در کمک به آزادسازی زندانیان تشویق نمودند.

تهامی در ادامه از همکاری های شهرداری، اتاق بازرگانی، اصناف و اداره کل ورزش و جوانان استان تقدیر و تشکر نمود و گفت: آزادی زندانیان جرائم غیر عمد از ابتدای سال ۹۸ بصورت روزانه انجام میشود و این امر به یاری خداوند متعال ادامه خواهد داشت.

در ادامه این مراسم دکتر بهرام سرمست استاندار قم ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان و تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین تهامی افزود: تمام ارگانها و ادارات باید خودشان در این زمینه پیش قدم باشند، استانداری هم با کمال میل در این مراسم با شکوه شرکت خواهد نمود.

وی همچنین در ادامه افزود: آزادی زندانیان نجات یک جامعه خواهد بود و برطرف نمودن مشکلات گرفتاران یک سنت حسنه است و تمامی مردم با هر سطح توان مالی می توانند در این امر خیر قدم بردارند، ما نیز در حد وسع خود در این اقدام خداپسندانه شرکت خواهیم نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*