اخبار کوتاه

برگزاری نشست هماهنگی جشن گلریزان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم،  جلسه ستاد هماهنگی برگزاری جشن گلریزان جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد با حضور مسولین استان در دفتر رییس کل دادگستری استان برگزار گردید.

در این دیدار مدیر کل زندانهای استان با بیان اینکه جشن گلریزان روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت مصادف با سوم ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد گفت: در حال حاضر ۱۵۶ زندانی جرائم غیر عمد با مجموع ۲۰۰ میلیارد تومان در زندانهای استان حضور دارند.

حجت الاسلام تهامی همچنین افزود سال گذشته به همت خیرین در جشن گلریزان ۷۸ زندانی جرائم غیر عمد در ماه مبارک رمضان از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگشتند.

در ادامه رییس کل دادگستری استان نیز با بیان اینکه دستگاه قضایی استان به دنبال کمک هر چه بیشتر به زندانیان و خانواده های آن ها است افزود: برگزاری چنین مراسمی باعث همبستگی هر چه بیشتر مردم و ترمیم روج جمعی جامعه می شود.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی همچنین به شفافیت در هزینه کمک های مردمی اشاره کرد و گفت: کمک های مردمی امانت هایی در دست ما است و مردم باید بدانند که این مبالغ و کمک ها چگونه هزینه می شود.

در ادامه دیگر مسولین نیز ضمن ارائه پیشنهادات خود، بر اعلام آمادگی همه دستگاه ها جهت برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم جشن گلریزان تاکید کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*