اخبار کوتاه

تجلیل از اعضا برگزار کننده جشن گلریزان غیر حضوری سال ۹۹ توسط رییس کل دادگستری

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم جلسه تجلیل از برگزار کنندگان جشن غیر حضوری گلریزان ستاد دیه در سال ۹۹ در محل ستاد دیه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مرادی پور مدیر نمایندگی ستاد دیه اقدامات انجام شده جهت برگزاری غیر حضوری جشن گلریزان ستاد دیه استان قم را قرائت نمود و افزود با توجه به شیوع ویروس کرونا جشن گلریزان ستاد دیه امسال بصورت غیر حضوری برگزار گردید و در این جشن مبلغ ۱۸ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال جمع آوری شد که نسبت به سال گذشته حدود ۲ میلیارد ریال افزایش داشته است.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مظفری رییس کل دادگستری و رییس هیئت امنا ستاد دیه استان قم ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در زمینه برپایی این جشن افزود: ستاد دیه در راستای کاهش جمعیت کیفری در جرائم غیر عمد اقدامات بسیار خوبی داشته و از خیرین و مردمی که در این امر خداپسندانه قدم برداشته اند صمیمانه تشکر نمود.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در ادامه افزود: ستاد دیه تلاش می کند که با مشارکت خانواده زندانیان و اخذ گذشت از شکات پرونده ها تعداد قابل ملاحظه ای از زندانیان جرائم غیر عمد را به آغوش خانواده خود بازگرداند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین تهامی مدیر کل زندانها و نائب رییس هیئت امنا ستاد دیه استان قم هم از حمایت ها و رهنمود های بی دریغ رییس کل دادگستری استان تقدیر و تشکر نمود و افزود قطعا اگر حمایت های ایشان نبود به این میزان مشارکت های مردمی نمی رسیدیم و ابراز امیدواری کرد که با همت مضاعف تعداد بیشتری از زندانیان با این کمک ها از زندان آزاد گردند.

در پایان این جلسه حجت الاسلام و المسلمین مظفری رییس کل دادگستری و رییس هیئت امنا ستاد دیه استان قم با اهدا لوح تقدیراز اعضا برگزار کننده این جشن تجلیل نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*