اخبار کوتاه

حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ستاد دیه استان قم

۲ تن از نمایندگان استان قم در مجلس شورای اسلامی با دعوت مدیرعامل ستاد دیه، ضمن حضور در جلسه هیئت مدیره، با روند کار این ستاد آشنا و از نزدیک در جریان مشکلات زندانهای استان و ستاد دیه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم،این جلسه  با حضور آقایان امیرآبادی و ذوالنور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تهامی مدیرکل زندانهای استان و تعدادی از اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره ستاد دیه در اتاق جلسات این ستاد برگزار گردید.

تهامی مدیر کل زندانها در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات عمرانی، خواستار توجه هر چه بیشتر نمایندگان و مسئولین استان در جهت بهبود وضعیت زندانها از نظر فیزیکی، امنیتی و بهداشتی شدند.

در ادامه پیله وران مدیرعامل ستاد دیه ضمن خیر مقدم به نمایندگان محترم، مدیرکل زندانها و اعضای هیئت امنا و هیت مدیره، به شرح عملکرد این ستاد پرداخته و گفتند بحمداله از بدو تاسیس تا کنون تعداد ۳۰۲۳ نفر از مددجویان واجد شرایط با کمک ستاد دیه استان قم از زندان آزاد شده اند که بدهی این افراد بالغ بر ۶۸۸ میلیارد ریال بوده است. با تلاش های انجام شده بیش از ۵۰ درصد آن از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ گردیده و الباقی آن از محل کمک های ستاد دیه، تسهیلات قرض الحسنه و سایر منابع تامین و پرداخت شده است.

مدیرعامل ستاد دیه ضمن بیان توضیحاتی در خصوص تسهیلات قرض الحسنه بانکهای عامل، به تشریح مشکلات مددجویان در این بخش پرداختند و خواستار توجه هر چه بیشتر نمایندگان در جهت رفع این مشکلات شدند.

در پایان امیرآبادی و ذوالنور، ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در ستاد دیه و زندانهای استان قم، ابراز امیدواری کردند با تلاش های خود، بتوانند ضمن کمک به ستاد دیه، نسبت به مرتفع نمودن مشکلات ذکر شده اقدام نمایند.

۲۰۱۶۰۷۰۲_۱۵۱۳۰۴ ۲۰۱۶۰۷۰۲_۱۴۴۷۰۵ ۲۰۱۶1۰۷۰۲_۱۴۴۷۴۳

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*