اخبار کوتاه

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم: تمامی ورزشکاران و قهرمانان در جشن گلریزان شرکت خواهند نمود

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، اعضا برگزار کننده جشن گلریزان ستاد با مدیر کل ورزش و جوانان استان قم دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار صفایی معاون سلامت اداره کل زندانها ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گزارش کاری از فعالیت های ستاد دیه ارائه داد و افزود: دو سال است که در ماه مبارک رمضان به همت خیرین استان جشن گلریزان جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار می گردد و به یاری خدا قصد داریم امسال هم در ماه مبارک رمضان این جشن را برگزار نماییم. وی در ادامه افزود جامعه ورزشی همیشه در کمک به مردم و نیازمندان پیشقدم بوده و امیدواریم که در زمینه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد نیز به کمک آنها و خانواده ایشان بیایند.

در ادامه مهندس منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های ستاد دیه جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد افزود: گرفتن دست نیازمندان یکی از اموری است که نزد خداوند متعال بی پاسخ نخواهد بود و جامعه ورزشی استان آمادگی هر گونه کمک به این قشر از نیازمندان را دارد.

وی در ادامه گفت: آمادگی داریم که در ماه مبارک رمضان با دعوت از ورزشکاران و قهرمانان استان مراسم گلریزانی نیز در این وزارت برگزار کرده و مبالغ جمع آوری شده را جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد به ستاد دیه اهدا نماییم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*