اخبار کوتاه

دیدار مدیرنمایندگی ستاد دیه استان قم با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، رضائی مدیرنمایندگی ستاد دیه با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار رضائی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد مردمی، گفت ستاد دیه به عنوان تنها نهاد متولی در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد می باشد که همواره تعامل خوبی با دیگر نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد داشته و در راستای آزادی حداکثری مددجویان خود نیز از هر ظرفیتی استفاده کرده و این رویه را ادامه خواهد داد.

وی با تقدیر از همکاری خوب اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در خدمت رسانی به خانواده‌های  زندانیان واجد شرایط افزود: امیدواریم با گسترش چتر حمایتی کمیته امداد و همکاری خوب دیگر مجموعه‌های ذیربط با حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد و خانواده‌های آبرومند،  از بروز بسیاری از آسیب‌ها و تهدیدات احتمالی پیشگیری شود.

در ادامه این جلسه، میرشکار مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) در سخنانی تصریح کرد این کمیته طبق سنوات گذشته ضمن همکاری با ستاد دیه، از هیچ کمکی به زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد که بطور ناخواسته روانه زندان شده اند دریغ نخواهد نمود.

در پایان مدیرنمایندگی ستاد دیه به برگزاری جشن گلریزان اشاره نموده و گفتند طبق برنامه ریزی انجام شده درصدد هستیم در ماه مبارک رمضان، مراسمی با عنوان جشن رهایی و گلریزان آزادی برگزار نمائیم که امید است بتوانیم ضمن ترویج این اقدام خداپسندانه، زمینه آزادی تعدادی از مددجویان جرایم غیر عمد را فراهم نمائیم که در این خصوص، مدیر کل کمیته امداد مواردی را در خصوص برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم ارائه نمودند.

430510877_130476

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*