اخبار کوتاه

مجمع عمومی ستاد دیه استان قم برگزار گردید.

مجمع عمومی ستاد دیه استان قم به ریاست حجت الاسلام والمسلمین خلیلی (رئیس کل دادگستری استان قم) در سالن جلسات این ستاد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، در این جلسه که با حضور اعضاء هیت امناء و هیئت مدیره ستاد دیه استان قم برگزار گردید، ابتدا پیله وران ضمن ابراز تاسف از بیماری  جناب آقای جولایی مدیرعامل محترم  ستاد دیه کشور، برای ایشان آرزوی سلامتی نموده و ابراز امیدواری کردند هر چه زودتر سلامتی خود را بدست آوردند. ایشان در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد ستاد دیه در سال ۹۴ پرداخته و گفتند در سال ۹۴ تعداد ۱۹۴ نفر از مددجویان واجد شرایط با کمک این ستاد از زندان آزاد شده اند که بدهی این افراد رقمی بالغ بر ۱۰۵ میلیارد ریال بوده است که نزدیک به ۴۰ درصد این مبلغ از شکات، گذشت رضایتمندانه اخذ گردیده است. همچنین این ستاد در ۵ سال گذشته موفق شده زمینه آزادی ۱۴۳۰ نفر از مددجویان ستاد دیه با بدهی ۴۸۲ میلیارد ریالی از زندانهای قم را فراهم نماید.

سپس مدیرعامل ستاد دیه به ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه های این ستاد در سال جاری پرداختند و اعضاء هیئت مدیره در این خصوص بحث و تبادل نظر نمودند.

در ادامه و با توجه به پایان دوره ۲ ساله اعضاء هیئت مدیره، انتخاب اعضا در دستور کار قرار گرفت که پس از انتخاب اعضاء هیئت مدیره، آقای پیله وران با اکثریت آراء به مدت ۲ سال به سمت مدیرعاملی ستاد دیه انتخاب گردیدند.

همچنین آقایان شریعت پناهی و بهشتی به ترتیب بعنوان بازرسی اصلی و بازرس علی البدل انتخاب شدند.

در پایان نیز گزارش بازرس ستاد دیه قرائت و پس از ارائه توضیحاتی توسط مدیرعامل، صحت اسناد مالی و ترازنامه سال ۹۴ مورد تایید و تصویب قرار گرفت.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*