اخبار کوتاه

مجمع عمومی عادی سالانه ستاد دیه استان قم برگزار شد.

جلسه مجمع عمومی عادی ستاد دیه استان قم در محل این ستاد برگزار گردید. در این جلسه که با حضور اعضاء محترم هیئت امناء و هیئت مدیره برگزار شد، مدیرعامل ستاد دیه ضمن خیر مقدم به اعضا و تبریک بمناسبت اعیاد شعبانیه، گزارشی از عملکرد ستاد دیه استان در سال ۹۳ ارائه نمودند. ایشان اعلام داشتند با تلاش های انجام شده و جلسات صلح و سازش بیش از ۵۵ درصد از بدهی مددجویان، از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ گردید و الباقی آن از محل تسهیلات قرض الحسنه، کمک خیرین، کمیته امداد امام خمینی (ره)، پیگیری اعسار و … تامین و پرداخت گردید.

در ادامه اعضاء محترم هیئت مدیره به تشریح برنامه ها، فعالیت ها و سیاست های ستاد دیه در سال جاری پرداختند و ابراز امیدواری نمودند با تلاش های مدیرعامل محترم و کارکنان ستاد دیه، فرآیند آزادسازی زندانیان در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.

سپس جناب آقای شریعت پناهی، بازرس محترم ستاد دیه گزارش بازرسی اسناد مالی سال ۹۳ این ستاد را قرائت نمودند که پس از ارئه توضیحات توسط مدیرعامل ستاد دیه، صحت اسناد مالی و ترازنامه ستاد در سال ۹۳ مورد تایید و تصویب قرار گرفت.

در انتهای جلسه با توجه به اتمام دوره یکساله بازرسین ستاد دیه، انتخاب بازرسین در دستور کار قرار گرفت که با رای موافق اکثر اعضاء محترم هیئت امناء، آقایان شریعت پناهی و بهشتی بعنوان بازرسین اصلی و علی البدل برای مدت یکسال انتخاب شدند. همچنین با پیشنهاد مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره و با تایید اعضاء هیئت امناء، جناب آقای ناصر سزاوار بعنوان عضو علی البدل هیئت مدیره انتخاب گردیدند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*