اخبار کوتاه

بی تجربگی، مدیر کاروان زیارتی را به حبس کشید.

آسید رضا از کودکی عشق به امام حسین را در وجود خود احساس می کرد که این عشق و دلدادگی به واسطه چند نسل مداحی و ذاکری اهل بیت توسط خاندان وی بوده است. پس از دوران دبیرستان بود که به لطف خدا و شوق نوکری امام حسین(ع) مداحی و ذاکری ابا عبداله الحسین را آغاز و تا کنون خاک کف پای سینه زنان و عزاداران امام حسین(ع) و اهل بیت سرمه چشمانش گردیده و توفیق نوکریشان نصیبش شده است.

آقا سید در کنار مداحی، حب زیارت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) را در قلبش می پروراند که چند باری نیز زیارت قبر شش گوشه ابا عبداله الحسین را تجربه کرده بود.

گرفتاری مددجوی فوق از زمانی شروع شد که وی برای اولین بار و بصورت هیئتی نسبت به ثبت نام زائر و اعزام آنها به عتبات عالیات اقدام نمود. پس از ثبت نام افراد، مددجو مقدمات این سفر زیارتی از قبیل «صدور ویزا، بلیط هواپیما، رزرو هتل و …) را شروع می نماید. روزها به سرعت سپری و موعد پرواز نزدیک و نزدیک تر می شد. نهایتاً روز پرواز فرارسید و مسافران مشتاقانه آماده سفر بودند. دل توی دل زائرین نبود.

اما یک گوشه ای از کار مشکل داشت. {صدور ویزا}

متاسفانه بدلیل تکمیل نبودن مدارک، ویزای زائرین آماده نشده و تمامی مسافران از پرواز جا می مانند. در این میان آقا رضا بدلیل قبول مسئولیت ثبت نام و انجام امورات اداری متحمل خسارت شده و برای جبران این مشکل و اعزام زائرین با پرواز بعدی (جایگزین) مجبور به قرض نمودن پول از دوستان خود می شود. حال با گذشت ۲ سال و عدم توانایی مددجو در پرداخت بدهی خود، حکم جلب صادر و ایشان در آبانماه سال جاری روانه زندان می گردد.

پرونده مددجو در ستاد دیه استان مطرح و مشخص گردید بدهی مددجو ۶۵۰ میلیون ریال می باشد. طی جلسات صلح و سازش که با شکات داشتیم توانستیم ۱۰۰ میلیون ریال از کل بدهی را تخفیف بگیریم و ۴۰۰ میلیون ریال نیز از محل تسهیلات قرض الحسنه در اختیار وی قرار گرفته است و ۱۵۰ میلیون ریال از بدهی وی باقی مانده است.

هم اکنون آقاسید که زمانی با صدای دلنشین خود، شور و حال خاصی را به هیئت های مذهبی می داد، در گوشه ای از زندان چشم انتظار کمک خیرین می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*