اخبار کوتاه

مراسم تقدیر از مدیرکل سابق زندانهای قم

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، مراسم تقدیر از جناب آقای قطبی مدیرکل سابق زندانهای قم و رئیس هیئت مدیره ستاد دیه، در اتاق جلسات این ستاد برگزار گردید. در این جلسه که با حضور رئیس کل دادگستری، دادستان  و اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره ستاد دیه استان قم برگزار گردید، مدیرعامل ستاد دیه ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک بمناسبت ایام الله دهه فجر، اعلام نمودند جناب آقای قطبی بازنشسته شده اند و این جلسه جهت تجلیل از زحمات و خدمات بی شائبه ایشان برگزار گردید. برادر ارجمند جناب آقای قطبی در جهت تحقق اهداف سازمان زندانها و ستاد دیه، از هیچ کوششی دریغ ننموده و اینک با عنایت به جمله گهربار علی ابن موسی الرضا (ع) که می فرمایند :(مَن لَم يَشكُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقينَ لَم يَشكُرِ اللّه‏َ عَزَّ و جلَّ) از زحمات بی دریغ ایشان در طول مدت همکاری ۱۵ ساله با ستاد دیه تشکر و قدردانی می نماییم.

در ادامه رئیس کل دادگستری استان قم ضمن قدردانی و ارج نهادن به خدمات ارزنده، تدابیر سازنده و تلاش های خستگی ناپذیر آقای قطبی در طول بیش از ۱۵ سال خدمت در مدیریت زندانهای قم و ستاد دیه، گفتند ایشان دارای کارنامه مدیریتی خوبی بوده و این امر جز با عنایت حق تعالی و توسل به ائمه اطهار و عنایت حضرت ولی عصر (عج) امکان پذیر نخواهد بود، که این موفقیت بزرگی برای استان می باشد و امیدواریم از تجربیات ایشان در جلسات آینده ستاد دیه بهره مند شویم.

همچنین گنجی دادستان دادسرای قم، از تلاش های بی وقفه و سخت کوشی آقای قطبی در طی دوران مدیریت زندانهای قم و همکاریهای بی دریغ ایشان با انجمن حمایت و ستاد دیه تشکر و قدردانی نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند.

قطبی ضمن تشکر از حاضرین در جلسه، گفتند لطف و فضل خداوند شامل حال اینجانب گردید  که بتوانم توفیق و افتخار خدمتگذاری در راستای پیشبرد اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشته باشم.

در پایان با اهدای لوح و یادبودی از زحمات ارزشمند جناب آقای قطبی قدردانی گردید.

۲۰۱۶۰۲۰۹_۱۳۲۵۵۱

۲۰۱۶۰۲۰۹_۱۴۲۸۰۹

۲۰۱۶۰۲۰۹_۱۴۳۳۲۳

۲۰۱۶۰۲۰۹_۱۳۳۰۱۵

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*