اخبار کوتاه

هزینه مراسم چهلم مرحوم گایینی صرف آزادی ۵ زندانی غیر عمد شد

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قم، در سال های اخیر در سراسر کشور طبق یک سنت اسلامی برخی از خانواده ها با اختصاص تمام یا بخشی از مراسمات درگذشت عزیزانش را صرف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد نموده اند.

اما برای اولین بار در استان قم خانواده محترم گایینی با اهدا مبلغ ۱۱۰میلیون ریال بجای برگزاری مراسم چهلم پدر خود به ستاد دیه، زمینه آزادی ۵ زندانی جرائم غیر عمد را فراهم نمودند.

آقای گایینی فرزند این مرحوم گفت: خانواده بنده تصمیم گرفتند بجای گرفتن مراسم چهلم پدرمان هزینه این مراسم را صرف آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد کنیم تا هم خانواده این زندانیان خوشحال شوند هم باقیات صالحات برای روح پدر و مادرمان باشد. وی همچنین افزود پدرم حدود چهل روز پیش بر اثر تصادف به دیار باقی شتافتند.

مرادی پور مدیر نمایندگی ستاد دیه قم با تقدیر از این اقدام شایسته و ضمن آرزوی صبر برای بازماندگان آن مرحوم و علو درجات نزد خداوند متعال ،گفت: با واریز مبلغ محکومیت، این ۵ زندانی در یوم جاری از زندان آزاد میشوند.

در ادامه نیز تندیس ستاد دیه توسط مدیر نمایندگی به پسر مرحوم گایینی اهدا گردید.

وی همچنین در ادامه ابراز امیدواری کرد که این سنت حسنه انشااله در جامعه رواج و اصحاب رسانه هم با بازتاب خبری آن کمک کننند که این حرکت خداپسندانه در جامعه فرهنگ سازی شود تا هم باعث شادی روح متوفی شده و هم گره از کار انسانهای گرفتار در زندان باز شود و زمینه آزادی آنان فراهم شود.

وی در پایان افزود خیرین محترم میتوانند با واریز وجوه خود به حساب های ذیل زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را فراهم سازند:

بانک ملی: ۰۱۰۵۲۹۷۴۲۴۰۰۶

بانک تجارت: ۱۵۳۰۰۸۵۵۹۳

بانک ملت: ۱۸۲۲۲۸۸۷۲۴

شماره کارت بانک ملی: ۶۰۳۷۹۹۷۵۶۰۰۰۰۸۸۸

شماره کارت بانک تجارت:  ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۲۵۷۶۶۲۳

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*